+420 519 326 294  Břeclav

+420 606 083 064  Hodonín

Profil firmy

Zahradnická výroba

Pěstování květin, trvalek a dřevin a láska k přírodě, to je to, na čem naše zahradnictví staví. Většinu rostlin pro své prodejny si sami pěstujeme. Víme tak nejlépe, co která rostlina potřebuje, čím trpí a co je do našich podmínek to nejvhodnější. Díky rozlehlému zázemí jsme schopni dodávat svou produkci i dalším prodejcům, velkoobchodům nebo obcím.

Zahradnická výroba je soustředěna do dvou středisek:

Břeclav – V našich sklenících probíhá produkce sazenic pro další dopěstování a na venkovních plochách se nacházejí kontejnerovny pro trvalky, listnaté dřeviny a jehličnany. Ve volné půdě se dopěstovávají dřeviny do větších velikost.

Moravský Žižkov - Moderní skleníkový areál o velikosti 5000 m2 zasklených ploch je využíván k produkci hrnkových kultur květin - balkonovek, primulí, chryzantém, cibulovin, macešek a dalších. Na rozdíl od Břeclavi je toto středisko určeno pouze velkoobchodním odběratelům.

Produkce rostlin je zaměřena na tyto hlavní kultury:

  • Primula acaulis
  • viola a další dvouletky
  • balkónové rostliny a letničky
  • chryzantémy ze skupiny multiflora
  • okrasné dřeviny
  • trvalky
  • zlacené a přírodní jmelí svazkované (k vánočnímu prodeji)

Projekce a výsadby zeleně

Provádíme návrhy soukromých i veřejných objektů. Pokud milujete trvalky, pestrost letničkových záhonů a vůni levandule stejně jako my, budeme si určitě rozumět. 

Na základě vašich představ a našich zkušeností vytvoříme návrh, který je dopracován do podoby realizačního projektu nebo osazovacího plánu. Vše probíhá ve vzájemném kontaktu se zákazníkem a s přáním dosažení souladu mezi estetickým vzhledem a provozními vztahy zahrady. Samozřejmostí je zohledňování limitů konkrétního pozemku, který je dán klimatickými podmínkami a polohou místa, tak aby ve výsledku byla zahrada nejen krásná, ale i funkční.

Výsadby květinových záhonů

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni pro obce a města navrhovat květinové záhony včetně dodávky potřebných rostlin. Na naši práci tak můžete narazit například v Břeclavi, Hodoníně, Dubňanech nebo Martině. Některé rostliny dodáváme do Nového Jičína či do Lednického parku.

11 kopie

 

Novinky mailem